CenikowanieProblemy z oddawaniem moczu to kłopotliwa i niekomfortowa dolegliwość, która może pojawić się jednorazowo lub stanowić długotrwały problem. Pacjenci cierpiący na dolegliwości związane z wydalaniem moczu wymagają specjalnego podejścia oraz delikatności.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Kiedy

    Zakładanie cewnika to zabieg stosowany w przypadku utrudnienia wypływania lub zatrzymania moczu. Kiedy jedna z bliskich Ci osób cierpi na tę przypadłość, konieczne jest zdecydowanie, ale i delikatne podejście. Ponad 35-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami sprawia, że nawet ci, którzy unikają tego typu zabiegów, przekonują się do ich słuszności i konieczności.

  • ”Jak

    Zabieg polega na wprowadzeniu przez cewkę do pęcherza gumowej bądź plastikowej rurki. Jest ona tak skonstruowana, aby podczas wprowadzania jej poprze cewkę moczową pacjent odczuwał jak najmniejszy dyskomfort. Dzięki doświadczeniu i wysokim kompetencjom jestem w stanie ograniczyć negatywne odczucia z zabiegu do minimum.

    Cewnikowanie w Warszawie i okolicach przeprowadzam o każdej porze, przez 24 godziny na dobę. Zadzwoń i umów się na wizytę domową już teraz.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)