Taking care of an old womanObawa przed perspektywą zapewnienia członkowi swojej rodziny niedostatecznej opieki nie jest oznaką słabości, lecz troski o bliskich. To naturalne, że osobom, które kochamy, chcielibyśmy dać to, co najlepsze. Sami często nie wierzymy w to, że możemy w pełni sprostać zadaniu dbałości o chorego, zwłaszcza gdy wymaga on specjalistycznej opieki – także nocą.

W niektórych przypadkach pozostawienie chorego bez nadzoru w godzinach nocnych może wiązać się z dużym ryzykiem. Z drugiej strony osoby opiekujące się obłożnie chorymi wiedzą doskonale, jak ciężką i pełną wyrzeczeń pracą jest stała opieka nad bliskim. Dlatego jeśli spadła na Ciebie odpowiedzialność zapewnienia opieki nad chorym nocą bądź nieprzerwanie przez całą dobę, nie wahaj się. Zadzwoń do mnie i zapytaj o usługę opieki nad chorym nocą, a także stałego nadzoru nad pacjentem.

Dyżury nocne w Warszawie mogę pełnić codziennie, według potrzeb chorego i jego rodziny. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i powierz mi zadanie czuwania nad stanem zdrowia Twojego bliskiego nocą. To najlepsza gwarancja bezpieczeństwa pacjenta oraz zapewnienie mu pomocy w przypadku nagłego załamania zdrowia.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)