Badanie INRINR to badanie w domu pacjenta, które wykonuję przy użyciu profesjonalnego urządzenia do pobierania krwi z palca. Informacje uzyskane podczas tego badania pozwalają na określenie poziomu krzepliwości krwi i powstawania ewentualnych zakrzepów w krwiobiegu. Badanie wykonuję na terenie miasta Warszawa i w jego okolicach, a po jego przeprowadzeniu przekazuję wynik w formie oficjalnego dokumentu pieczęcią.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Na

    Badanie jest niemal bezbolesne. Specjalnie do tego stworzonym aparatem dokonuję błyskawicznego, płytkiego nakłucia (uczucie lekkiego uszczypnięcia). Próbka pobranej krwi zostaje umieszczona na specjalnym pasku, z którego dokonuje się odczytu wyniku za pomocą urządzenia INR.

  • ”Dlaczego

    Zakup profesjonalnego urządzenia do badań INR to kosz kilku tysięcy złotych. W razie potrzeby wykonania badania jednorazowo lub sporadycznie, warto skorzystać z moich usług. To zdecydowanie niższy koszt w porównaniu do zakupu własnego urządzenia, do którego należy doliczyć koszt akcesoriów i jednorazowych pasków. Pobieranie krwi wykonuję w Warszawie i okolicach 24h na dobę, dzięki czemu masz szansę otrzymać rzetelną informację w każdej chwili, kiedy tylko tego potrzebujesz. Skontaktuj się ze mną już dziś i umów się na wizytę w domu lub biurze.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)