saline solution dripPodłączenie kroplówki pacjentowi jest standardowym zabiegiem pielęgniarskim. Nakłucie nie jest bezbolesne, jednak dzięki wielokrotnym zabiegom podłączania kroplówki, jakie miałam okazję wykonać, ograniczę nieprzyjemność związaną z nakłuciami do absolutnego minimum.

Przyjmowanie kroplówek wcale nie musi kojarzyć się dyskomfortem i bólem. Niewiele osób wie, że duży wpływ na to jak odbiera się tego typu doświadczenie zależy od podejścia osoby zajmującej się wykonywaniem wkłucia. Jeśli masz przykre doświadczenia z tego rodzaju zabiegami, sprawdź jak radzę sobie nawet z „trudnymi” pacjentami, jakimi są osoby starsze o wąskich i mało widocznych żyłach. Skontaktuj się ze mną, jeśli interesuje Cię podłączanie kroplówki w Warszawie – świadczę usługi przez całą dobę (24h).

Ważne:

Pamiętaj, że kroplówka może zostać podana wyłącznie przy zleceniu wystawionym przez lekarza. Przed wizytą domową zadbaj o zalecenie od lekarza na podłączenie kroplówki. Podawanie kroplówki bez konsultacji ze specjalistą stanowi duże ryzyko, dlatego bez odpowiednich zaświadczeń nie będę mogła wykonać usługi.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)