Wound DressingW przypadku leczenia odleżyn absolutnym priorytetem osoby pielęgnującej chorego powinno być przyspieszenie gojenia się ran oraz zapewnienie maksymalnego komfortu. Doskonałe efekty osiąga się dzięki odpowiednim opatrunkom oraz współpracy pacjenta z pielęgniarką.

Tak jak w przypadku wszystkich moich usług, podczas leczenia odleżyn staram się nawiązać z pacjentem nić pozytywnej komunikacji. Tylko dzięki zrozumieniu i wzajemnej współpracy możemy osiągnąć cel, jakim jest wyleczenie odleżyny spowodowanej często z długotrwałym przebywaniem pacjenta w łóżku.

Ponieważ wyznaję zasadę „lepiej zapobiegać, niż leczyć”, rodzinie chorego przekazuję wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji rany i ciała, aby zmniejszyć ryzyko powstawania odleżyn. Nieleczone mogą prowadzić do obumierania tkanek i martwicy.

Opatrunki to podstawa

Podczas zabiegów używam wyłącznie specjalistycznych opatrunków i leków, dzięki czemu proces gojenia się ran odleżynowych przebiega szybciej, a droga do zdrowia bliskiej Ci osoby będzie o wiele krótsza niż podczas stosowania innych środków.

Ważne:

Aby uniknąć wielokrotnego powtarzania czynności pielęgnacyjnych, które na dobrą sprawę mogą zaszkodzić pacjentowi, warto skorzystać z usług jednej osoby, zajmującej się opatrywaniem odleżyn, owrzodzeń i oparzeń. Jako osoba doświadczona w wielu aspektach, z przyjemnością zajmę się kompleksową opieką nad Twoim bliskim. Zadzwoń – wspólnie ustalimy dogodny termin wizyty domowej. Zajmuję się kompleksowym leczeniem odleżyn w Warszawie i okolicach.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)