Holding Senior HandsMoją misją jest pomoc pacjentom – Twoim bliskim.

O wielu niezwykłych, a także standardowych przypadkach pacjentów, jakimi miałam okazję się opiekować, mogłabym opowiadać godzinami. W ciągu ponad 35 lat pracy w zawodzie miałam okazję spotkać wielu wyjątkowych ludzi – zarówno pacjentów, jak i wybitnych specjalistów, od których miałam przyjemność czerpać wiedzę oraz doskonalić warsztat pielęgniarski.

Dziś, z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie żałuję żadnej chwili, którą spędziłam na pomocy innym. Moją profesjonalną i pełną zrozumienia filozofię pracy pragnę kontynuować opiekując się bliską Ci osobą. Ponieważ zasługuje ona na najwyższej jakości usługi pielęgniarskie.

Wierzę, że każdy chory i potrzebujący pomocy medycznej człowiek zasługuje na najlepszą opiekę, jaką można sobie tylko wyobrazić. Dlatego za każdym razem wykorzystuję całą moją wiedzę i doświadczenie, by zapewnić pacjentowi godny i możliwie najszybszy powrót do zdrowia.

Doświadczenie i zrozumienie zarówno dla pacjenta, jak i członków rodziny, uzupełniam wysokiej jakości, sterylnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem. Dla maksymalnego komfortu moje usługi świadczę przez 24h na dobę i gwarantuję dojazd do domu pacjenta na terenie Warszawy oraz okolic.

Zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu nr 4110237 P, wydane przez Warszawską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych. Nr rejestru indywidualnej praktyki pielęgniarskiej 419814110237, wydane na podstawie art. 25e ust. 1 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o zawodach pielęgniarki i położnej oraz uchwały Nr 52/III/2010 Prezydium Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 19 stycznia 2010 r.