Cotton bandage over a wound on knee.Opatrunek niejedno ma imię – pod tym pojęciem kryje się wiele różnych środków mających na celu ochronę i przyspieszenie gojenia ran oraz urazów. Każdy z nas w swoim życiu miał do czynienia z kilkoma rodzajami opatrunków, jednak w przypadku osób chorych, wymagających specjalistycznej pomocy, zwykłe opatrunki nie wystarczą.

Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo i zdrowie bliskich, nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego już dawno temu zdecydowałam się pomagać chorym oraz osobom z ranami w zmianie lub zakładaniu opatrunków. Wykorzystuję wieloletnie doświadczenie oraz szeroką gamę opatrunków, które przynoszą ulgę i pomagają w regeneracji tkanek w przypadku wielu rodzajów ran.

Wszystkie materiały, którymi posługuję się w trakcie opatrywania zranionego miejsca, są w pełni sterylne i dostosowane do specyfiki rany. Oprócz usługi zakładania i zmiany opatrunku prowadzę także sprzedaż środków opatrunkowych, które rekomenduję do konkretnego przypadku pacjenta.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Dlaczego

    Niektóre osoby uważają, że zmiana opatrunku nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Jednak już na etapie wyboru rodzaju opatrunku ekspercka wiedza jest niezbędna. Niektóre opatrunki mogą zawierać różne substancje wpływające na przyśpieszenie gojenia się ran. Inne opatrunki mogą przepuszczać powietrze, lub nie, uciskać ranę, bądź jedynie do niej przylegać. Wybierając niewłaściwy materiał możemy zaszkodzić, nie zaś pomóc. Profesjonalna pomoc to większa szansa na szybsze zagojenie się ran i ulga dla bliskiej osoby.

    Nie czekaj – zadzwoń już dziś i zapewnij bliskim szybszy, bardziej komfortowy powrót do zdrowia.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)