doctor or nurse talking to patient in hospitalJeśli bliska Ci osoba wymaga stałej opieki, lub chcesz zapewnić jej stały nadzór wykwalifikowanej osoby, jesteś we właściwym miejscu. Doskonale rozumiem Twoje obawy przed podjęciem się opieki nad chorą osobą, wiem też, że chcesz ją otoczyć najlepszą troską. Jako osoba o wszechstronnych kompetencjach i bogatym doświadczeniu mogę otoczyć opieką osobę wymagającą stałego nadzoru.

Oprócz profesjonalnie wykonanych zabiegów medycznych i pielęgnacyjnych oferuję towarzystwo oraz pogodne podejście do osoby chorej, która zasługuje zarówno na komfort fizyczny, jak i emocjonalny. Stała opieka nad chorym to przecież nie tylko wykonywanie zabiegów, ale także towarzyszenie mu na co dzień i wsparcie emocjonalne.

Godne życie w czasie choroby

Pozwól mi przejąć część obowiązków jakie wiążą się z opiekę nad bliską Ci osobą. Opieka pielęgniarska, a zwłaszcza opieka nad osobami starszymi to duże obciążenie i stres, którego możesz uniknąć. Korzystając z usług profesjonalnej pielęgniarki z ponad 35-cio letnim doświadczeniem zapewnisz bliskiej osobie komfort i bezpieczeństwo w trudnych chwilach. Zadzwoń i zamów opiekę:

– cykliczną – kilkugodzinne, regularne wizyty w domu chorego (także nocami)

– stałą – ciągły nadzór i obecność przy chorym

Zapewniam całodobową pomoc na terenie Warszawy oraz w okolicach.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)