Nurse taking a blood sample, close upBadanie krwi jest jednym z najprostszych i najczęściej zlecanych przez lekarzy. Jednak perspektywa długiego oczekiwania w kolejce do laboratorium, zanim jeszcze uda się odbyć wizytę u specjalisty, może zniechęcić niejedną osobę. Dlatego warto zastanowić się nad szybszym i bardziej komfortowym rozwiązaniu – pobieraniu krwi w domu.

Pobierania krwi w Warszawie wykonuję na co dzień, a moimi pacjentami są osoby w różnym wieku szczególnie takie, które same nie są w stanie dojechać do przychodni lub też takie, które po prostu nie mają na to czasu.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Dlaczego

    Oczekiwanie na badanie w długiej kolejce w przychodni nie należy do przyjemności, zwłaszcza gdy chodzi o osobę starszą, mającą problem z poruszaniem się. Dziś każda chwila jest na wagę złota, dlatego usługa pobierania krwi w domu jest wygodną alternatywą. Pobraną krew transportuję w odpowiedni sposób do laboratorium, które wykonuje zlecone badania. Następnie na koniec dnia lub w dniu kolejnym (w zależności od zleconych badań) odwożę wyniki badań do domu pacjenta.

    Korzystając z moich usług, możesz mieć pewność, że dołożę wszelkich starań, by pobranie krwi odbyło się bez zbędnego bólu i wielokrotnych, niepotrzebnych ukłuć. Te często zdarzają się w przypadku innych pielęgniarek, posiadających mniejsze doświadczenie przy pracy z osobami posiadającymi tzw. „słabsze”, mało widoczne żyły.

    Za każdym razem używam jednorazowego i w pełni sterylnego sprzętu, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort każdemu pacjentowi. Umów się na wizytę i skorzystaj z usługi pobierania krwi w domu. Warszawa i okolice to teren, na którym świadczę profesjonalne usługi pielęgniarskie – codziennie przez 24h na dobę.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)