Nurse helps the senior woman in washingKiedy Twój bliski jest obłożnie chory, nie może poruszać się lub funkcjonować prawidłowo, bardzo ważne jest zapewnienie mu właściwej higieny ciała. Jest to sprawa równie istotna ze względu na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne człowieka. Osoba pozostająca nieruchoma, przykuta do łóżka lub wózka musi czuć się świeżo i czysto, w innym przypadku grożą jej nie tylko powikłania zdrowotne, ale także dyskomfort psychiczny oraz poczucie wstydu.

Czystość chorego to szybszy powrót do zdrowia

Udowodniono naukowo, że utrzymując odpowiednią higienę jesteśmy w stanie szybciej dochodzić do zdrowia i lepiej radzić sobie z psychicznym obciążeniem, jakim niewątpliwie jest choroba. Jako osoba z ogromnym doświadczeniem zdaję sobie sprawę z faktu, że nie każda osoba może czuć się dobrze czując na sobie obowiązek dbania o toaletę i codzienną higienę bliskiej osoby.

Fakt ten nie jest niczym złym, ani dziwnym. Nie jest tajemnicą, że toaleta osoby chorej nie musi być rzeczą przyjemną dla sprawujących opiekę członków rodziny . Ponadto nie posiadając pełnych kompetencji, bazując na własnych odczuciach i niewielkim doświadczeniu w zajmowaniu się toaletą chorego, można przyczynić się do jego większego dyskomfortu i cierpienia.

Decydując się na opiekę osoby specjalizującej się w:

– zabiegach pielęgnacyjnych, związanych z toaletą i higieną,

– profilaktyce przeciwodleżynowej,

– pomocy przy codziennych czynnościach,

gwarantujesz członkowi Twojej rodziny godny i bardziej komfortowy proces powrotu do zdrowia.

Podaruj bliskiej osobie opiekę, na jaką zasługuje. Toaleta chorego mieszkającego w Warszawie lub okolicach to niewielki wydatek, który sprawi, że bliska Ci osoba będzie godnie i szybciej powracać do zdrowia. Usługi toalety chorego świadczę w całej Warszawie i jej okolicach.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)