Przyjmowanie leków w formie zastrzyku umożliwia dużo szybsze działanie każdego specyfiku, niż np. połykanie tabletek lub stosowanie maści. Dzięki temu skraca się czas przyswajania do minimum, co jest niezwykle istotne np. w przypadku leków przeciwbólowych. Zastanawiasz się, czy wykonam dla Ciebie lub osoby Ci bliskiej nietypowy zastrzyk? Bez obaw – dzięki ogromnej praktyce potrafię wykonać każdy rodzaj zastrzyku, a wypracowana na przestrzeni wielu lat technika oraz kultura sprawia, że każdy zabieg odbywa się z możliwie najmniejszym poziomem odczuwania bólu u pacjenta. W ramach usługi wykonuję sprawnie zastrzyki:

Dożylne

Standardowe wkłucie się w widoczną gołym okiem żyłę. Wprawa w wykonywaniu nakłuć pozwala mi ograniczyć liczbę nakłuć do minimum. Jeśli konieczna jest seria zastrzyków wygodnym rozwiązaniem jest założenie wenflonu.

Domięśniowe

Igłę wprowadzam do ciała pod kątem 90 stopni, w pośladek, udo lub ramię. Przed wprowadzeniem leku upewniam się, czy koniec igły nie znajduje się w naczyniu krwionośnym, używając techniki aspirowania.

Podskórne

Tego rodzaju zastrzyk najczęściej stosuję w przypadku konieczności podania insuliny oraz tzw. Heparyn drobnocząsteczkowych. Nakłucie wykonuję zwykle na brzuchu, ramieniu, udzie lub w okolicach łopatki.

Śródskórne

Wstrzykiwanie leku w sposób sródskórny wymaga precyzji i doświadczenia. Nakłucie wykonuje się pod ostrym kątem (ok. 5-10 stopni), a sam zastrzyk najczęściej stosowany jest przy badaniu alergii.

Jeśli odczuwasz lęk przed zastrzykiem zapraszam do kontaktu. Przekonaj się, że zastrzyk nie musi być tak nieprzyjemny i bolesny, jak dotychczas. Zastrzyki w Warszawie i okolicach wykonuję całodobowo – umów się już dziś.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)