Heartbeat make male,female and heart symbol stock vectorTen diagnostyczny zabieg daje obraz pracy serca i pozwala na interpretację prawidłowości jego działania. Choć sam proces trwa krótko, badanie to musi zostać wykonane poprawnie. Jego wynik daje bowiem kluczową wiedzę na temat kondycji jednego z najważniejszych narządów naszego ciała.

Zabieg EKG w Warszawie wykonuję za pomocą nowoczesnego, przenośnego urządzenia rejestrującego zapis 6 i 12 kanałowy. Oprócz posiadania odpowiedniego urządzenia, dysponuję dyplomem specjalistycznego szkolenia medycznego „Wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego”. Zaawansowany technicznie aparat oraz kompetencje pozwolą mi nie tylko w sposób rzetelny wykonać samo badanie, ale także przedstawić jego interpretację. Wszystko po to, by już chwilę po badaniu przedstawić Ci kondycję Twojego serca, zanim jeszcze udasz się do lekarza.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Jak

    Wykonanie EKG (Warszawa jest miastem, w którym wykonuję wiele takich badań w ciągu tygodnia) jest absolutnie bezbolesne  i trwa zaledwie kilka minut. Polega ono na podłączeniu do ciała dziesięciu elektrod, odczytujących informację na temat pracy serca. Warto wykonać tego typu badanie przed wizytą w gabinecie lekarskim lub zabiegiem chirurgicznym. Zwłaszcza, jeśli wynik potrzebny jest szybko, a termin konsultacji lekarskiej czy operacji zbliża się nieubłaganie.

    Badanie wykonuję o każdej porze dnia i nocy na terenie Warszawy i okolic – zadzwoń i umów się na badanie EKG z interpretacją.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)