scar, wound,Poważne rany i uszkodzenia ciała wymagają zastosowania szwów chirurgicznych. Choć samym zszywaniem otwartej rany zajmuje się lekarz, to wykwalifikowanej pielęgniarce zwykle przypada zadanie ich zdjęcia.

Czy wiesz, że:

Ukończyłam profesjonalny kurs leczenia ran, odleżyn i oparzeń. Dzięki niemu potrafię wykonywać zabiegi jeszcze sprawniej, skuteczniej, a co najważniejsze bardziej komfortowo dla chorego.

Pytania i odpowiedzi

  • ”Kiedy

    Zabieg ten wykonywany jest w terminie wyznaczonym przez lekarza. Zdjęcie szwów zbyt wcześnie nie gwarantuje całkowitego zrośnięcia się rany. Z kolei zbyt długie zwlekanie z wykonaniem zabiegu grozi wrośnięciem szwu w skórę co utrudnia jego zdjęcie (a przy okazji jest bardziej bolesne). Ważne jest zatem, aby usunąć nici chirurgiczne w odpowiednim czasie oraz we właściwy sposób.

    Usuwaniem szwów zajmuję się od wielu lat, dlatego możesz mieć pewność, że zabieg ten wykonam profesjonalnie. Jednocześnie wiem, jak ważny jest w tym czasie komfort pacjenta, dlatego w każdym przypadku staram się zminimalizować ból i nieprzyjemne uczucie związane z usuwaniem nici z rany.

    Oferuję zdejmowanie szwów w domu u pacjenta, dzięki czemu nie musisz tracić swojego czasu na wizyty w przychodni czy szpitalu. Możesz skorzystać z moich usług, a przy okazji zakupić zapasowe środki opatrunkowe. Zadzwoń już teraz i umów się na wizytę domową.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)