Bauchschmerzen - VerdauungZnana od wieków, ceniona już w starożytności jako metoda leczenia wielu dolegliwości – lewatywa. Jej prawidłowe wykonanie wymaga doświadczenia oraz odpowiedniego podejścia do pacjenta. Dzięki latom praktyki, a także przebytym kursom moi pacjenci są w pełni zadowoleni z poziomu wykonania tego zabiegu.

Zabieg dla wszystkich

Z lewatywy korzystają osoby w różnym wieku oraz cierpiący na wiele dolegliwości. Każdy z pacjentów jest inny, dlatego do każdego z nich podchodzę w sposób indywidualny. Nie wszyscy są w pełni przekonani do konieczności wykonania lewatywy. Na szczęście odpowiednie nastawienie osoby odpowiedzialnej za jej wykonanie pozwala zwiększyć komfort psychiczny i zmniejszyć obawy zarówno przed, jak i po wykonaniu czynności.

Tobie lub osobie Ci bliskiej potrzebna jest lewatywa? Warszawa i jej okolice to teren, na którym dojeżdżam do domu pacjentów. Jeśli mieszkasz w stolicy lub jej pobliżu zadzwoń i umów się na dogodny termin. Zabiegi wykonuję przez całą dobę, zawsze z użyciem sterylnych, jednorazowych akcesoriów medycznych.

Warto wiedzieć:

Celem wykonania lewatywy jest oczyszczenie jelita grubego. Zabieg ten wykonuje się na przykład przygotowując pacjenta do operacji chirurgicznej, w leczeniu zaparć bądź w celu oczyszczenia organizmu z toksyn.

Skontaktuj się w sprawie zabiegu. Tel. 530-436-950 lub skorzystaj z formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres e-mail

Wiadomość (wymagane)